نحوه اجرای موزاییک ساده

اجرای موزاییک ساده ، بهتر است توسط فرد ماهر انجام شود. 

منظور از موزاییک ساده همان موزاییک های نیمه پرسی هست که از قدیم توسط تولید کننده های کارگاهی تولید میشده است و در دو سایز ۳۰*۳۰ و ۴۰*۴۰ در بازار موجود می باشد. این نوع موزاییک ها در مقایسه با موزاییک های اتوماتیک پرس مقاومت کمتری دارند بنابراین همین مسئله باعث می شود تا این نوع محصول کاربرد محدودتری نسبت به انواع دیگر داشته باشد، اما این دلیل ساده انگاری مراحل نصب نمی شود .نصب درست و اصولی موزاییک به نوع آن بستگی ندارد و در هر پروژه ای کار بدون عیب و نقص هدف هر کارفرمایی می باشد.

نصب موزاییک

نصب موزاییک ساده در کف انباری و یا پشت بام نیازمند استحکام و همچنین نظم بالا می باشد ، تا در مدت زمان استفاده نشکند یا لق نشود ، همچنین نصب موزاییک ساده در محلی که قرار است با پارکت یا لمینت پوشیده شود باید بسیار منظم و بدون کوچکترین پستی و بلندی باشد تا کفپوشی، تمیز و بدون نقص انجام شود ، بنابراین کارفرمای محترم در هر پروژه ای باید از بنّایی کمک بگیرد که علاوه بر اینکه بتواند ملات مناسب را جهت اجرا و نصب موزاییک ساده تهیه کند ، از نظر ظرافت و همچنین صبر و حوصله شرایط ایده آلی را داشته باشد .

موزاییک پرسی  

از طرفی بند کشی اصولی و استفاده از دوغاب جهت پوشش خلل و فرج های باقی مانده از مراحل پایانی نصب می باشد که بسیار اهمیت دارد زیرا اگر این مرحله درست و اصولی انجام نشود و فضای بین موزاییک ها خالی بماند دیگر استحکام و مقاومتی که انتظار می رود را نداریم و با گذشت مدت زمان کمی ،موزاییک ها لق می شوند و یا در لبه ها دچار شکستگی می شوند.

گروه تولیدی هوم استون بهترین مشاور شما از ابتدا تا انتهای پروژه تان خواهد بود و با ارائه مناسب ترین مشاوره ها شما را تا رسیدن به بهترین هدف یاری می نماید.