جدول دور درخت و باغچه، در حیاط سازی و ارجای فضای سبز بسیار کاربرد دارد.

زیبایی یکی از مواردی است که در معماری هر ساختمان مورد اهمیت قرار می گیرد لذا به همین منظور در حیاط ویلا یا ساختمان باید از مصالح زینتی با طرح های زیبا و رنگ های متنوع استفاده کرد تا جلوه چشم نوازی به بنای ساخته شده بدهد.

یکی از مصالح کاربردی در فضای حیاط جدول دور درخت و باغچه است. مشخص است که بالاترین مورد مصرف این محصول برای محیط دور باغچه و دور درختان می باشد. این نوع از مصالح  بهترین گزینه  جهت طراحی محیط های طبیعی مانند باغچه و گل و گیاهان قرار می گیرد ، علاوه بر زیبا شدن محیط باغچه کاربرد اساسی این جدول ها در جلوگیری از هدر رفتن آب اضافی باغچه هنگام آبیاری می باشد.

 مراحل ساخت

جهت ساخت این نوع جدول ها در مواد اولیه از سیمان پرتلند با عیار ۴۰۰ استفاده می شود.

به همین دلیل این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار و ضربه  دارد از طرفی چسب های قوی در این محصول به کار رفته است که موجب می شود تا به سادگی شکسته نشوند .

در سطح این نوع جدول سنگدانه ها با تراکم یکنواختی پخش شده اند  و لذا این موضوع سبب زیباتر شدن جدول های دور باغچه ای می باشد . طیف رنگی در این محصول بسیار بالاست و برای انجام طراحی محدودیتی ایجاد نمی کند.

این جدول ها در مقابل سرما، نفوذ آب و یخ زدگی واکنشی نشان نمی دهند و عمر طولانی تری نسبت به سایر محصولات مشابه خود دارند .

ابعاد تولید جدول دور درختی معمولا  ۳۰*۵۰  سانتیمتر مربع است که در طرح و مدل های مختلف این ابعاد تغییر می کند. ضخامت این محصول در حالت استاندارد ۶۰mm   می باشد ، جدول دور درختی به طور ۴ تکه مکمل دور تا دور درخت را پوشش می دهد و جلوه ای زیبا به درخت می بخشد.

تنوع رنگ و طرح

رنگ اصلی جدول درو درختی برگرفته از رنگ سنگریزه های درون آن است، به همین دلیل ثبات رنگی در این محصول بالا می باشد از طرفی تنوع رنگی در جدول های واش بتن دورباغچه ای زیاد می باشد و شما می توانید با هر ترکیب رنگی که سلیقه تان است  محصول را انتخاب نمایید.

رنگ های موجود در جدول واش بتن دور درختی شامل :

 تمام قرمز، رنگ ترکیب شده سفید و قرمز با زمینه سفید، رنگ ترکیب شده سفید و قرمز با زمینه قرمز، ترکیب دو رنگ سفید و مشکی به صورت مساوی ، ترکیب دو رنگ سفید و سبز به صورت مساوی، رنگ قهوه ای خشتی، ترکیبی از سه رنگ قرمز ، مشکی و سبز، سفید و زرد لیمویی، سفید صدفی می باشد .

جدول دور درختی در طرح های گلدانی، جدول مدل کنگره ای، جدول مدل هلالی، جدول مدل هخامنشی، جدول مدل رومی، جدول فانتزی مدل فروهری، جدول طرح آبشاری، جدول مدل محراب و جدول مدل مدادی و …سفارش و تهیه نمایید و لازم به ذکر است تمامی این طرح ها را در رنگهای ذکر شده در بالا می توانید سفارش دهید .

کلام آخر

شرکت هوم استون آماده ارائه با کیفیت ترین محصول جدول دور درختی به شما مشتری گرامی می باشد ، جهت مشاوره با کادر حرفه ای این گروه تماس حاصل فرمایید.