خرید موزاییک پلیمری

خرید موزاییک پلیمری را از تولیدکننده یا توزیع کننده معتبر انجام دهید.

 کفپوش‌های پلیمری این روزها به‌عنوان یکی از مصالح اصلی در ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخلاف باور عموم این محصولات نه‌تنها مناسب کف ساختمان هستند بلکه در برخی مدل‌ها در نماسازی نیز به‌کار می‌روند. موزاییک‌هایی پلیمری محصولات مقاومی هستند که با شرایط آب‌وهوایی مختلف سازگارند و دچار ترک یا شکستگی نمی‌شوند. مرغوبیت متریال اولیه در ماندگاری و طول عمر این موزاییک تأثیرگذار است. بنابراین اگر قصد خرید موزاییک پلیمری را دارید بهتر است از شرکتی خرید نمایید که از کیفیت تولیدات آن اطمینان دارید.

 

خرید کفپوش پلیمری

 

موزاییک پلیمری باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

کفپوش پلیمری محصولی مقاوم است که از ترکیب سیمان پرتلند، آب و مواد پلیمری طی فرآیند پلیمریزاسیون ساخته می‌شود. این محصولات مقاومت خود را از واکنش بین آب، سیمان و مواد پلیمری به‌دست می‌آورند، بنابراین با ایجاد تغییراتی در ساختار بتن موزاییک تولید شده مقاومت بالایی به‌دست می‌آورد. کفپوش پلیمری که ظی یک فرایند صحیح و استاندارد تولید می‌شود بعد از طی فرآیند کیورینگ شبکه‌ای سخت از پلیمرها را ایجاد می‌کند و در نهایت محصولی با ویژگی‌ها و مزیت‌های فراوانی تولید می‌شود. اگر پروسه تولید این محصول کامل صورت نگیرد یا متریال اولیه کیفیت لازم را نداشته باشد، موزاییک تولید شده مقاومت آنچنانی نخواهد داشت.

اگر قصد تعویض کفپوش‌های ساختمان خود را دارید یا در حال انجام یک پروژه هستید بهتر است برای خرید موزاییک پلیمری از شرکت معتبر و مطمئنی خرید نمایید. چراکه این تولیدکنندگان نه‌تنها از مواد اولیه مرغوب استفاده کی‌کنند بلکه تمام پروسه تولید کفپوش پلیمری را به‌صورت کاملاً اصولی و حرفه‌ای به انجام می‌رسانند. شرکت هوم استون سال‌ها است در زمینه تولید محصولات ساختمانی مانند موزاییک تجربه و سابقه دارد. این شرکت با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته روز و به‌کارگیری تکنولوژی‌های جدید در زمینه مهندسی شیمی این محصولات پرکاربرد را با اصولی‌ترین شکل تولید می‌کنند. کفپوش‌های پلیمری تولید شده در هوم استون ویژگی‌های زیر را دارد:

 • در برابر سرما، گرما و رطوبت مقاوم است و دچار لق شدگی یا ترک نمی‌شود.
 • مقاومت حرارتی بالایی دارد.
 • سبک است.
 • قابلیت شستشو دارد.
 • در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف به سفارش مشتری ساخته می‌شود.
 • امکان ترکیب دو یا چند طرح مختلف حین اجرا را دارد.
 • به دلیل سفارشی بودن محصول در حین نصب نیازی به برشکاری ندارد.
 • ضدآب است ودر برابر گردوغبار آسیب پذیر نیست.
 • امکان ترمیم درصورت خرابی یا ترک موزاییک وجود دارد.

در هنگام خرید کفپوش پلیمری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در خرید موزاییک پلیمری علاوه‌بر دقت و توجه به شرکت سازنده و کیفیت متریال اولیه باید به اندازه، طرح و رنگ محصول نیز توجه داشته باشید. به‌طورکلی در خرید این محصولات باید نکات مهم زیر را در نظر داشته باشید:

 • محوطه مورد نظر خود را دقیق اندازه بگیرید و باتوجه به مساحت مورد نظر به اندازه کافی موزاییک پلیمری خریداری نمایید.
 • براساس مساحت محوطه خود سایز موزاییک را انتخاب نمایید و سعیکنید از ابعادی استفاده کنید که در اجرا نیاز به برشکاری نداشته باشد.
 • اگر قصد ترکیب دو طرح مختلف در حین اجرا را دارید بهتر است از طرح‌های پیشنهادی فروشنده استفده کنید تا ظاهری زیباتر در محیط شما ایجاد گردد.
 • اگر برای محوطه‌هایی مانند پارکینگ وسایل نقلیه سنگین احتیاج به کفپوش دارید، از محصولات پلیمری استفاده نکنید. این تولیدات مقاومت بالایی دارند اما در برابر وسایل نقلیه سنگین مانند تریلی و کامیون مقاوم نیست.

چگونه عمر موزاییک پلیمری بیشتر می‌شود؟

مسلماً اگر شما خرید موزاییک پلیمری را از تولدکننده مطمئنی انجام دهید، محصولی با طول عمری بالا در اختیار خواهید داشت. اما نحوه نگهداری شما نیز در میزان ماندگاری موزاییک‌های پلیمری تأثیرگذار است، به این معنی که مراقبت شما در حفظ کیفیت و زیبایی محصول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به نکات مهم زیر توجه داشته باشید و سعی کنید با رعایت آن‌ها عمر محصول خریداری شده را افزایش دهید:

 • درصورت ریختن آلودگی‌هایی مانند روغن ماشین، سریعاً سطح موزاییک راتمیز نمایید.
 • برای پاک‌سازی موزاییک از مواد اسیدی و شیمیایی مخصوصی که در بازار موجود است استفاده کنید.

  

کلام آخر

تولید موزاییک پلیمری فرآیندی تخصصی است، بنابراین نمی‎توان از هر تولیدکننده‌ای محصول باکیفیت و استاندارد انتظار داشت. شرکت هوم استون با کمک تکنیسین‌های متخصص و به‌کارگیری متریال مرغوب و دستگاه‎های پیشرفته محصولات پلیمری مقاوم و باکیفیتی را تولید می‌کند. بنابراین درصورتی که قصد خرید موزاییک پلیمری را دارید بهتر است با مراجعه به این شرکت از تولیدات آن‌ها دیدن نمایید و باتوجه به محوطه مورد نظر خود از بین طرح‌ها، سایزها و رنگ‌های موزاییک‌های پلیمری محصول مناسب را انتخاب و خریداری نمایید.