نکات خرید انواع موزاییک

 هنگام خرید انواع موزاییک باید مواردی را در نظر داشته باشید که هر کدام دارای اهمیت می باشند. در ادامه به تعدادی از این موارد اشاره می کنیم .

کیفیت محصول

آنچه که در خرید انواع موزاییک بیش از هر چیزی اهمیت دارد کیفیت آن هست ، مواد اولیه بکار برده شده در تولید موزاییک بسیار اهمیت دارند زیرا در کیفیت محصول نهایی تاثیر مستقیم می گذارند.

محصول خریداری شده باید استاندارد باشد و نتایج آزمایشگاهی قابل قبولی داشته باشد تا از این نظر خاطر شما خریدار گرامی آسوده باشد.

محصولات عرضه شده توسط گروه تولیدی هوم استون نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از نظرکیفیت و استاندارد تایید شده اند.

قیمت تمام شده

خریدار این محصول ، خواه سازنده باشد ، خواه پیمانکار به دنبال مناسب ترین قیمت تمام شده این کار می باشد.

در مجموعه هوم استون طیف گسترده ای از محصولات با بالاترین درجه کیفی و مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

آب و هوا

یکی از مهمترین نکاتی که همیشه باید در نظر داشته باشید آب و هوای محل ساختمان است.

قبل از انجام خرید انواع موزاییک ، باید ابتدا وضعیت آب و هوایی منطقه را مورد بررسی قرار دهید تا خریدی که انجام می دهید دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد ، در صورتی که محل ساختمانتان در مناطق سردسیر و پر بارش باشد استفاده از برخی محصولات توصیه نمی شود.

به عنوان مثال بعضی موزاییک ها مثل موزاییک واش بتن درصد جذب آب بالایی دارند لذا مناسب مناطق سردسیر و پر بارش نیستند و یا انواع ویبره ای این محصول عمر کوتاه تری در مناطق سردسیر دارند.

بلعکس محصولات پلیمری به دلیل استفاده از رزین و همچنین ساختار شیمیایی منظم، مقاومت بالایی در برابر سرما دارا هستند ، همچنین انواع محصولات پرسی با توجه به نوع فرآیند تولید(پرس) دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر سرما هستند.

از طرفی در آب  هوای گرم و خشک دیگر نگران نفوذ آب به داخل موزاییک نیستیم ، نکته مهم در این مناطق اثر تابش طولانی مدت نور خورشید بر موزاییک است که باعث رنگ پریدگی و تغییر در سایز آن می شود پس در انتخاب موزاییک برای این مناطق دقت داشته باشید محصولی انتخاب کنید که لایه رزین ضد اشعه داشته باشد تا از رنگ پریدگی آن جلوگیری کند.

به طور کلی روند انتخاب و خرید موزاییک مناسب جهت فضاسازی و استفاده در قسمتهای مختلف یک ساختمال مستلزم مطالعه و تحقیق فراوان در این زمینه می باشد که گروه تولیدی هوم استون گام به گام تا رسیدن به ایده آل ترین انتخاب شما را همراهی خواهد کرد.

جهت مشاوره و هرگونه سوال با شماره های – ۲۲۳۲۶۰۷۰ – ۲۲۳۲۶۰۵۰ – ۰۹۱۲۰۸۶۶۰۳۰  –  در تماس باشید.

 

 

1401-02-20T09:27:00+04:30

Go to Top