قیمت موزاییک حیاطی به نوع آن موزاییک و  ابعاد آن بستگی دارد.

اگر می خواهید خیلی سریع از  قیمت موزاییک حیاطی  مطلع شوید با شماره  تلفن: ۲۲۳۲۶۰۷۰ – ۲۲۳۲۶۰۵۰  تماس بگیرید و قیمت روز انواع موزاییک حیاطی را بدانید.

شرکت هوم استون بعنوان تولید کننده و توزیع کننده انواع موزاییک، مشاوره و قیمت را در اختیار شما قرار میدهد.

در مقالات قبل به این موضوع پرداخته شد که موزاییک های حیاطی در چند مدل متفاوت برای مصارف مختلف تولید می شوند و از طرفی سایز و ابعاد این موزاییک ها بسته به نوع سفارش مشتری متفاوت است .جهت تعیین قیمت هر متر مربع موزاییک حیاطی باید به ابعاد و همچنین مشخصات تولیدی محصول دقت نمایید . در ادامه با توجه به نوع موزاییک حیاطی نحوه تعیین قیمت هر کدام را بررسی می نماییم :

موزاییک حیاط سیمانی

این موزاییک دارای سطح صاف می باشد و هیچ نوع سنگدانه و شیاری ندارد و همچنین مقاوم در برابر انجماد و ضربه می باشد ، ضخامت این نوع از موزائیک ۴ الی ۵ سانتی متر است و با استفاده از دو نوع سیمان سفید و سیمان سیاه ساخته می شود ، همچنین این محصول معمولا” در ابعاد ۴۰*۴۰ و ۳۰ *۳۰  با توجه به نیاز مشتری تولید می شود ،  تمامی موارد ذکر شده در قیمت نهایی موزاییک حیاط سیمانی نقش دارند .

موزائیک حیاط گرانیتی

در ساختار این نوع موزاییک از شن های ریز و درشت استفاده شده است ، همچنین برای رنگ زمینه این محصول از سیمان سفید، قرمز، لیمویی و … استفاده شده است ، ظاهر این موزاییک ها نیز با توجه به سفارش مشتری قابل تغییر است که البته تغییر در ظاهر موزاییک و ابعاد آن باعث نوسان در قیمت این محصول می باشد . قیمت موزاییک حیاط گرانیتی با توجه به ویژگی های آن بسیار مناسب است.  قیمت موزائیک حیاط سیمانی مقرون به صرفه و اقتصادی است.

موزاییک حیاط شیاردار

شیارهای سطح موزاییک علاوه بر زیبایی باعث ایجاد اصطحکاک می‌شود ، این اصطحلاک باعث جلوگیری از سر خوردگی افراد در هنگام تردد و رفت آمد در فصل سرما و هنگام یخبندان می‌شود. از طرفی زیرا شیارهای سطح این محصول برای راهنمایی کردن افراد روشن دل بسیار کمک کننده است.قیمت موزاییک حیاطی شیاردار با توجه به کاربرد گسترده آن مناسب برای انجام پروژه های بزرگ است. 

موزائیک حیاط شسته ( واش بتن )

این محصول فوق العاده مقاوم در برابر ضربه، سرما، گرما و شرایط جوی است. متداول ترین ابعادی که از موزاییک واش بتن تولید می‌شود ۳۰*۶۰ می‌باشد.، اما در نهایت ابعاد ۳۰*۳۰، ۴۰*۴۰، ۵۰*۵۰ نیز با توجه به سفارش مشتری تولید می شود . ضخامت این محصول بین ۴ تا ۵/۴ سانتی متر تولید می شود. این محصول طبق رنگ ، طرح ، ابعاد و ضخامت پیشنهادی مشتری تولید می شود و  با توجه به این موضوع قیمت نهایی هر مترمربع محاسبه می گردد ، با توجه به تمام این موارد می توان گفت ، قیمت موزاییک حیاط شسته مناسب و اقتصادی است. 

موزاییک حیاط پلیمری

این محصول از ماسه، سیمان، روان کننده پلیمری و همچنین انواع رنگدانه تشکیل شده است. وجود رنگدانه و استحکام فوق العاده در برابر سرما و انجماد از مزیت های این محصول می باشد . هر کدام از این مشخصه ها در تعیین قیمت نهایی موزاییک حیاطی پلیمری مؤثر می باشد و می توان گفت قیمت نهایی آن بسیار مناسب و مرقون به صرفه می باشد.

کلام آخر

حیاط بخشی از ساختمان است که بیشترین رفت و آمد و عبور خودرو و همچنین ساکنین ساختمان در آن انجام می شود ، از طرفی زیبایی هر ساختمان پس از ورود به زیبایی کفپوش و چیدمان و طراحی حیاط بستگی دارد.

علاوه بر زیبایی، مشخصات فنی بر مرغوب بودن موزاییک حیاط بی تاثیر نخواهد بود. مشخصات فنی دارای ویژگی های زیادی مانند ، ابعاد و اندازه، مقاومت سایشی، مقاومت خمشی، تحمل وزن، نوع رنگ، جذب آب و می باشد. بهترین موزاییک حیاط موزاییکی است که توانایی تحمل وزن بالایی داشته باشد.

با توجه به تمام موارد ذکر شده و همچنین با توجه به اینکه شرکت هوم استون خود یک تولید کننده حرفه ای و با تجربه در زمینه تولید انواع موزاییک می باشد ، شما مشتری گرامی می توانید به صورت مستقیم از این تولید کننده خریدی مطمئن و مطابق سلیقه خود انجام دهید و چون واسطه ای در این میان حضور ندارد خرید شما در نهایت مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود .