قیمت موزاییک از آن جهت دارای اهمیت است که  موزاییک یکی از مصالح پر کاربرد در ساختمان سازی محسوب میشود.

قیمت مترمربع آن به عنوان یک کفپوش پرکاربردهای اهمیت فراوانی دارد.

ساختار موزاییک به عنوان کفپوش، از سیمان، پودر سنگ، ماسه و آب تشکیل شده است، که البته در بعضی از انواع آن ها مواد اولیه دیگری نیز استفاده شده است.

برای ایجاد زیبایی در یک موزاییک، در ساختار آن از رنگ‌ها نیز استفاده می‌شود پس قیمت این کفپوش در نهایت، بستگی به روش تولید و مواد اولیه استفاده شده دارد.

در هوم استون ما نهایت تلاشمان را خواهیم کرد تا منصفانه ترین قیمت  را برای مشتریان گرامی ارائه دهیم.

با توجه به این که تولید موزاییک از دو روش پرسی و ویبره ای انجام می گیرد، پس می توان نتیجه گرفت که روش تولیدی هم بر روند قیمت گذاری موّثر است.

در موزاییک پرسی توسط دستگاه پرس فشاری بر موزاییک اعمال می شود که باعث ایجاد تراکم در موزاییک می شود.

فشار وارد شده به نوع سنگ دانه های به کار رفته در تولید موزاییک و ابعاد آن بستگی دارد.

این موزاییک ها در واقع از موزاییک های دو قشری هستند و حتما نیاز به ساب خوردن دارند بنابراین می بینید که در این روش هم به دستگاه پرس نیاز داریم و هم در آخر کار موزاییک نیاز به ساب خوردن دارد ، پس قیمت تمام شده به روند تولید این نوع موزاییک بستگی دارد.

 در روش ویبره ای برخلاف روش پرسی، فشاری وجود ندارد و تراکم ایجاد شده در موزاییک تولید شده با استفاده از دستگاه لرزاننده صورت می گیرد.

موزاییک هایی که با این روش ساخته می شوند سطح صافی دارند و به ساب خوردن نیازی ندارند در نتیجه قیمت تمام شده این نوع موزاییک با موزاییک پرسی متفاوت است و همانطور که در بالا اشاره شد در مجموعه هوم استون  بهترین قیمت تمام شده به شما ارایه می شود.

جدا از روش تولید موزاییک، انواع تولید شده آن نیز متفاوت است که مجددا” نوع تولید شده موزاییک تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده دارد.

در ادامه تعدادی از انواع موزاییک را نام می بریم:

موزاییک گرانیتی، ویبره ای، واش بتن، پلیمری، شکسته

مجموعه هوم استون مفتخر به ارایه با کیفیت ترین خدمات و منصفانه ترین قیمت به شما سروران می باشد.

شرکت هوم استون بعنوان تولید کننده و توزیع کننده انواع موزاییک و کفپوش بتنی،  مشاوره و پاسخ به سوالات شما را وظیفه خود میداند و با ما در تماس باشید : ۲۲۳۲۶۰۵۰ – ۲۲۳۲۶۰۷۰