موزاییک شیاردار از انواع موزاییک گرانیتی می باشد.

که در سطح رویه موزاییک شیاردار ، به اشکال مختلف دارای فرورفتگی و برجستگی می باشد و به عنوان کفپوش پیاده رو و یا هر محوطه دیگری استفاده می شود.

از مشخصات موزاییک شیاردار گرانیتی لازم است بدانید ، این نوع محصول در سه مرحله ویبره و با اعمال ۹۰۰ تن فشار پرس تولید می شود ، سپس در ۱۰ مرحله ساب می خورد و در نهایت در اتاق بخار قرار می گیرد .

ویژگی :

از ویژگی های موزاییک شیاردار گرانیتی ابعاد آن می باشد که در سایز ۴۰*۴۰ سانتی متر تولید می شود و همچنین ضخامت آن به حدود ۵/۳ میلیمتر میرسد و سطح رویی کاملا” همگن دارد .

کاربرد :

موزاییک شیاردار گرانیتی جهت استفاده در محوطه سازی ، کف پارک ها و فضاهای سبز ، کف حیاط ، کف پارکینگ ، پیاده رو ها ، کفپوشی باغ و ویلا مناسب می باشد . با توجه به شیار های موجود در سطح این نوع محصول ، در زمان نصب می توان با نحوه قرار دادن موزاییک ها کنار هم یک ترکیب و نقش زیبایی ایجاد کرد .

کلام آخر :

جهت سفارش موزاییک گرانیتی همکاران ما در شرکت هوم استون آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان گرامی می باشند .

اگر برای حیاط، محوطه ویلا و یا پیاده روی جلوی منزل یا ویلا از این موزاییک نیاز دارید، با تماس با شرکت هوم استون مشاوره رایگان و خرید مطمئنی را انجام دهید.

شرکت هوم استون در خیابان بنی هاشم، در مرکز بورس مصالح و لوازم ساختمانی است و با شماره های ۲۲۳۲۶۰۷۰ – ۲۲۳۲۶۰۵۰ با ما در تماس باشید.