نصب موزاییک ساده

نصب موزاییک ساده، را ساده فرض نکنید!

در موزاییک ساده ، لایه رویی هیچ گونه سنگ تزیینی به صورت لاشه ای و یا تکه ای ندارد بنابراین همین مسئله باعث می شود تا این نوع محصول کاربرد محدودتری نسبت به انواع دیگر داشته باشد.

اما این دلیل ساده انگاری مراحل نصب موزاییک ساده نمی شود .

نصب درست و اصولی موزاییک به نوع آن بستگی ندارد و در هر پروژه ای کار بدون عیب و نقص هدف هر کارفرمایی می باشد.

 

 

نصب موزاییک ساده در کف انباری و یا پشت بام نیازمند استحکام و همچنین نظم بالا می باشد ، تا در برابر فشار و یا تغییرات آب و هوایی و همچنین در قسمت پشت بام ، در مقابل بارش باران محفوظ بمانند.

همچنین نصب موزاییک ساده در محلی که قرار است با پارکت یا لمینت پوشیده شود باید بسیار منظم و بدون کوچکترین پستی و بلندی باشد تا کفپوشی، تمیز و بدون نقص انجام شود.

بنابراین کارفرمای محترم در هر پروژه ای باید از بنّایی کمک بگیرد که علاوه بر اینکه بتواند ملات مناسب را جهت اجرا و نصب تهیه کند ، از نظر ظرافت و همچنین صبر و حوصله شرایط ایده آلی را داشته باشد.

از طرفی بندکشی اصولی و استفاده از دوغاب جهت پوشش خلل و فرج های باقی مانده از مراحل پایانی نصب می باشد که بسیار اهمیت دارد.

زیرا اگر این مرحله درست و اصولی انجام نشود و فضای بین موزاییک ها خالی بماند دیگر استحکام و مقاومتی که انتظار می رود را نداریم و با گذشت مدت زمان کمی ،موزاییک ها لق می شوند و یا در لبه ها دچار شکستگی می شوند.

شرکت هوم استون بهترین مشاور شما از ابتدا تا انتهای پروژه تان خواهد بود و با ارائه مناسب ترین مشاوره ها شما را تا رسیدن به بهترین هدف یاری می نماید.

جهت مشاوره و هرگونه سوال با شماره های – ۲۲۳۲۶۰۷۰ – ۲۲۳۲۶۰۵۰ – ۰۹۱۲۰۸۶۶۰۳۰  –  در تماس باشید.

1401-06-21T17:58:39+04:30

Go to Top