کفپوش پلیمری طرح سنگفرش

کفپوش پلیمری طرح سنگفرش، نوعی کفپوش مصنوعی است که با طرح شبیه به سنگفرش ساخته می‌شود.

این کفپوش از ترکیب پلیمرها، بتن و مواد معدنی ساخته می‌شود و در نهایت به یک کفپوش مقاوم و زیبا تبدیل می‌شود. کفپوش‌های پلیمری طرح سنگفرش نمونه‌ای از این تولیدات هستند، این محصولات به دلیل ظاهری شبیه به سنگفرش، جایگزین مناسبی برای کفپوش‌های سنتی محسوب می‌شوند و اغلب در برخی از مکان‌ها که به دلیل فضای باز و محیط طبیعی نیاز به ظاهر طبیعی وجود دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات پلیمری در صنعت با افزودن پیگمنت‌های رنگی در رنگ‌بندی‌های متنوعی به سفارش مشتری تولید می‌شوند.

خرید موزاییک پلیمری،کفپوش پلیمری طرح سنگفرش، روش موزاییک پلیمری، اجرای موزاییک پلیمری

کاربرد کفپوش‌های پلیمری

با توجه به خصوصیاتی مانند مقاومت در برابر خوردگی و سرما، عدم لغزش، تنوع در طرح و رنگ و… کفپوش‌های پلیمری در بسیاری از اماکن مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، از آن‌ها می‌توان در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، در سالن‌های ورزشی، پارکینگ‌ها، فرودگاه‌ها، بانک‌ها، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و مراکز تفریحی استفاده کرد. به دلیل طراحی‌های متنوع، کفپوش‌های پلیمری می‌توانند به راحتی با ظاهر داخلی و خارجی محیط اطراف هماهنگ شوند.

این محصولات به دلیل استفاده از مصالح خاص و نوع تولید متفاوت محصولی کاملاً لوکس و زیبا محسوب می‌شوند. باتوجه به اینکه این کفپوش‌ها نازک هستند و وزن کمی دارند، اما ازنظر مقاومت و استحکام محصولاتی بادوام به‌شمار می‌آیند به‌همین علت کاربردهای متنوعی دارند. ار دیگر کاربردهای متفاوت کفپوش‌های پلیمری استفاده در محوطه باغ‌ها، ویلاها و منازل مسکونی می‌توان اشاره کرد. همچنین به دلیل سازگاری این کفپوش با شرایط آب‌وهوایی و عدم جذب رطوبت محصول مناسبی جهت پوشش اطراف استخر به‌حساب می‌آید.

مزیت کفپوش‌های پلیمری طرح سنگفرش

به دلیل وجود ساختار شیمیایی منظم در کفپوش‌های پلیمری، این محصولات از زیبایی، براقیت و مزیت‌های فراوان دیگری برخوردار هستند. این کفپوش‌ها در طرح‌های مختلفی مانند «کفپوش طرح سنگ» به سفارش مشتری تولید می‌شوند، به همین علت این مدل از کفپوش‌های پلیمری از محصولات پرطرفدار و پرفروشی در بازار به‌شمار می‌آیند. برخی از مزیت‌های کفپوش‌های پلیمری عبارتند از:

  • مقاومت بالا در برابر خراشیدگی، ضربه، فشار، سرما و یخ‌زدگی
  • عدم جذب آب و مقاومت در برابر رطوبت
  • قابلیت شستشو و تمیزکردن آسان
  • دارای طرح و رنگ‌های متنوع و جذاب
  • سهولت در نصب و عدم نیاز به هزینه‌های بالای نگهداری
  • وزن بسیار پایین

موزاییک پلیمری

 

کلام آخر

امروزه در ساختمان‌سازی، طراحی سازه‌های شهری، فضاسازی‌های داخلی و خارجی و… افراد از المان‌های طبیعی یا طراحی‌های مربوط به طبیعت استفاده می‌کنند. این طراحی‌ها علاوه‌بر زیبایی خاص، منظره‌ای لوکس و جذاب پدید می‌آورند. به‌دست‌ آوردن سنگ‌های طبیعی برای این مصارف به دلیل مشکلات و مراحل دشوار بسیار پرهزینه محسوب می‌شود، بنابراین تولید محصولاتی با طرح‌هایی که به طبیعت نزدیک‌ است بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

یکی از این تولیدات کفپوش‌های پلیمری محسوب می‌شوند. برای تهیه این محصول توجه به نوع تولید، مواد اولیه مصرفی و قیمت تمام شده از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت هوم استون در همین راستا اقدام به تولید محصولات پلیمری از مواد اولیه باکیفیت نموده است. این شرکت محصولات خود را با کمترین میزان سود و قیمتی مقرون‌به‌صرفه مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان خود می‌رساند.