کفپوش پلیمری طرح طنابی

کفپوش پلیمری طرح طنابی به دلیل ساختار شیمیایی منظمی که دارند دارای زیبایی و جلای خاصی هستند

کفپوش‌های پلیمری یکی از انواع موزاییک‌ها هستند که در ساختمان‌سازی از مصالح پرکابرد محسوب می‌شوند. این محصولات که در سال‌های اخیر از محبوبیت قابل‌توجهی برخوردار شده‎اند در برابر خوردگی، خش، حرارت و سایر آسیب‌های محیطی مقاوم و پایدار هستند. کفپوش پلیمری طرح طنابی به دلیل مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی و مواد شیمیایی کاربرد فراوانی دارد. درساختار محصولات پلیمری مواد تشکیل‌دهنده با فرآیتد پلیمریزاسیون در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و ساختاری محکم و بادوام ایجاد نموده است.  

کاربرد کفپوش پلیمری

کفپوش‌های پلیمری به دلیل خصوصیات منحصربه‌فردی که دارند، از جمله مقاومت بالا در برابر ضربه، خوردگی، حرارت و شرایط آب و هوایی، طراحی زیبا و قابلیت نصب آسان، در بسیاری از محیط‌های صنعتی، تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این محصولات به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر سایش و استهلاک دارند، معمولاً در محیط‌هایی که تردد زیاد وسایل نقلیه یا عابرین وجود دارد، ماننده پیاده‌روها، پارک‌ها و پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. کفپوش‌های پلیمری به دلیل خصوصیات ضد لغزش و عدم نفوذپذیری آب، در مناطق مرطوب، پربارش، باغ‌ها و ویلاها و حتی کنار استخرها قابل استفاده هستند.

طرح‌های مختلف کفپوش‌های پلیمری

کفپوش‌های پلیمری را می‌توان در طرح‌ها و الگوهای متنوعی از جمله طرح خطوط، شکل‌های هندسی، طرح کوبیک، طرح پارسه، طرح طنابی، طرح‌های سه بعدی و… تولید کرد. ساختار و نحوه ساخت محصولات پلیمری سبب گردیده است تا این محصولات در طرح‌ها، رنگ‌ها و ابعاد مختلف به سفارش مشتری ساخته شوند. طرح‌های شیک، لوکس و زیبای کفپوش‌های پلیمری به‌صورتی است که می‌تواند از طرح‌های مختلف آن در اماکن متفاوت استفاده کرد. حتی در برخی اماکن مانند پیاده‌روها یا کف‌سازی حیاط می‌توان از دو رنگ مکمل یا دو طرح متفاوت محصولات پلیمری به‌صورت ترکیبی استفاده کرد، به این ترتیب جلوه محیط چند برابر می‌گردد.

کفپوش پلیمری طنابی

قطعات بتنی کفپوش‌پلیمری طرح طنابی، به نوعی سنگ مصنوعی هستند که از بتن و مقداری افزودنی مانند رزین تشکیل شده‌اند. کفپوش‌های طنابی به دلیل ساختار شیمیایی منظمی که دارند دارای زیبایی و جلای خاصی هستند. علاوه‌بر شکل ظاهری جذاب کفپوش‌های پلیمری، این محصولات جذب آب بسیار پایینی دارند و در رنگ‌بندی مختلف و متنوع قابل سفارش هستند. طرح کفپوش‌های پلیمری طنابی به‌صورتی است که در هنگام نصب، افراد می‌توانند با ایجاد طرح‌های خاص و منظم به زیبایی محیط بیافزایند. کفپوش‌های طنابی که اغلب در ابعاد ۴۰*۴۰ و ۵۰*۵۰ ساخته می‌شوند، در محل نصب نظم و زیبایی زیادی ایجاد می‌کنند.

کلام آخر

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در ساخت مصالح ساختمانی پیشرفت‌های بزرگی صورت پذیرفته است. با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و به‌کارگیری دستگاه‌های پیشرفته روز محصولات مقاوم و جذابی تولید می‌گردد. شرکت هوم استون که در این زمینه فعالیت دارد، با استفاده از متریال اولیه درجه یک و با کمک دستگا‌های به‌روز و پیشرفته محصولات جذابی مانند کفپوش پلیمری طرح طنابی تولید می‌نماید. این شرکت محصولات خود را بدون واسطه به دست مشتریان می‌رساند.

بنابراین اگر درحال ساخت‌وساز هستید یا قصد بازسازی ساختمان خود را دارید می‌توانید موزاییک‌ها و کفپو‌ش‌های مورد نیاز خود را در ابعاد، طرح‌ها و رنگ‌های دلخواه خود بدون واسطه و با قیمت مناسب از این شرکت تهیه نمایید.