کفپوش پلیمری طرح مالون

کفپوش پلیمری طرح مالون نوعی کفپوش  است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی تولید شده است. کاربرد این نوع کفپوش برای محیط خارج ساختمان و نما هست.

این کفپوش از مواد پلیمری تهیه می‌شود و دارای ظاهری شبیه به سنگ‌های طبیعی مالون است.  این محصول به دلیل مقاومت بالا در برابر سایش، خوردگی، ضربه و حرارت، عایق حرارتی و صوتی، ضدآب و ضدلغزش بودن، محبوبیت زیادی دارد. کفپوش پلیمری طرح مالون در ابعاد مختلف و همچنین رنگ‌های متفاوت قابل سفارش است.


پلیمری طرح مالون


کفپوش پلیمری طرح مالون چه ویژگی‌هایی دارد؟

همانطور که گفته شد این محصول یک موزاییک پلیمری به‌شمار می‌آید، که از ترکیب مواد شمیایی، سیمان سفید، ماسه، پودر سنگ و رنگ‎های مصنوعی طی فرآیند پلیمریزاسیون تولید می‌شود.

کاربرد فراوان این محصول نشان‌دهنده ویژگی‌های بیشمار آن محسوب می‌شود. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • مقاومت بالا در برابر فشار: موزاییک پلیمری با توجه به مواد اولیه به‌کاررفته در آن، مقاومت بالایی در برابر فشار دارد.
  • مقاومت در برابر آب: موزاییک پلیمری ضدآب بوده و قابلیت استفاده در محیط‌های مرطوب مانند اطراف استخر، ویلا و… را دارد.
  • طراحی زیبا و منحصربه‌فرد: با توجه به رنگ‌ها و الگوهای مختلفی که موزاییک پلیمری دارد، زیبایی خاصی ایجاد میکند.
  • نصب آسان: نصب این محصول بسیار آسان است و تقریباً هیچ نیازی به ابزارهای خاصی ندارد.
  • مقاومت در برابر سایش: جنس پلیمری موزاییک پلیمری باعث می‌شود که این کفپوش مقاومت بالایی در برابر سایش داشته باشد و همچنین بادوام باشد.

کاربرد موزاییک طرح مالون

موزاییک‌های پلیمری به دلیل مقاومت بالا، جذب آب بسیار کم، تنوع در سایز، رنگ و طرح کاربرد فراوانی در ساختمان‌سازی دارند. این کفپوش‌ها علاوه‌بر کاربرد در محیط‌های بیرون ساختمان جهت پوشش داخل ساختمان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. کفپوش پلیمری طرح مالون نیز به دلیل تنوع در سایز، طرح و رنگ در محوطه‌سازی حیاط و ویلا، اطراف استخر، آلاچیق و… به‌کار می‌رود.

کفپوش مالونی علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضا، در بسیاری از موارد مقاومت و طول عمر بیشتری نسبت به دیگر کفپوش‌ها دارد. همچنین، کفپوش پلیمری طرح مالون به دلیل آب‌بندی و مقاومت در برابر شرایط محیطی نامساعد مانند رطوبت و گرما، برای استفاده در فضاهای خارجی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلام آخر

موزاییک‌های پلیمری طیف وسیعی از کاربردها را در ساختمان‌سازی به خود اختصاص داده‌اند. دلیل این امر وجود مقاومت و زیبایی محصول در کنار هم بوده است. این کفپوش پلیمری نیز از این قاعده مستثنی نیست، این نوع کفپوش مقاوم در برابر خراشیدگی، آب و رطوبت است و به راحتی تمیز می‌شود. همچنین وجود طرح مالون ظاهر زیبا و دل‌نشینی برای بیشتر فضاهای داخلی و خارجی منزل و سایر قسمت‌های ساختمان‌ها ایجاد می‌کند. شما نیز اگر درحال ساختمان‌سازی هستید یا در فکر تعمیرات ساختمان خود هستید، می‌توانید از این محصول جهت کف‌سازی محوطه ساختمان خود استفاده نمایید.

شرکت هوم استون با افتخار کفپوش پلیمری طرح مالون را از مواد اولیه باکیفیت و با به‌کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید می‎کند.