کفپوش پیاده‌رو با موزاییک پلیمری، استحکام و زیبایی مناسبی دارد.

یکی از انواع کاربردهای موزاییک پلیمری، استفاده آن به عنوان کفپوش پیاده رو می باشد.

مقاومت در برابر سرما و گرما، مقاومت فشاری بالا، تنوع، شکل ظاهری زیبا، نصب ساده، قابلیت اجرا به صورت ترکیبی و چند رنگ و عدم نیاز به برشکاری در حین اجرا، این امکان را فراهم آورده است تا از این نوع محصول به عنوان کفپوش پیاده رو استفاده شود.

موزاییک پلیمری، جذب آب پایین و تراکم زیادی دارد، لذا مقاومت بسیار بالایی در فصل سرما و یخ‌بندان دارد و آن را گزینه مناسبی سبب استفاده در پیاده رو می نماید.

با یک زیرسازی صحیح و اصولی یک اجرای بی نقص انجام می شود. با پوشاندن کف کار از مخلوط قلوه سنگ و شن و سپس آب گرفتن روی آن بستر آماده کار می شود. مخلوط آب زده شده را با غلطک یا کامپکت کاملا متراکم می نمایند.

نمونه کار شده موزاییک پلیمری را به عنوان کفپوش پیاده رو (در ورودی بانک) در شکل زیر مشاهده می فرمایید.

  فروش انواع موزاییک پلیمری  

همانطور که در عکس بالا ملاحظه می فرمایید، با انتخاب یک رنگ و طرح خاص از این محصول، ظاهر زیبایی به محیط اطراف بخشیده شده است.

ملات مورد نیاز

ابتدا ملات اولیه که شامل سیمان، ماسه و آب می باشد را بر روی سطح کار می زنند و سپس ملات ثانویه را که شامل سیمان سفید ، سیمان سیاه ، ماسه و پودرسنگ می باشد را می زنند. این ملات باید کاملا به صورت عسلی باشد که به آن چسب بتن نیز می گویند.

با یک بندکشی درست و اصولی بعد از ۲۴ ساعت از زمان نصب، با پودر سنگ و سیمان سفید و یا پودرسنگ و سیمان سیاه به صورت خشک و در نهایت جارو کشیدن روی آن، داخل درز های موزاییک پر می شود و نهایتا” مقداری آب به صورت بارانی روی موزاییک ها ریخته شده تا این مخلوط در بین درز ها محکم شود.

کلام آخر

شرکت هوم استون با افتخار مسئول اجرای پروژه های فراوانی بوده است، شما مشتری گرامی با مراجعه به سایت این گروه، از نمونه کارها دیدن فرمایید و همچنین با مشاوران هوم استون در ارتباط باشید تا بهترین و کاربردی ترین موزاییک را به شما پیشنهاد دهند.