راهنمای خرید واش بتن را قبل از خرید، حتما بررسی کنید.

اگر شما مشتری گرامی قصد خرید واش بتن را دارید ، با بررسی چند نکته ساده  و استفاده از راهنمای خرید واش بتن  میتوانید یک خرید امن و لذت بخشی را تجربه نمایید .

اولین قدم، خرید از یک تولید کننده معتبر و با تجربه است که بتواند علاوه بر ارائه یک مشاوره صحیح ،محصول با کیفیتی به شما ارائه دهد .

در صورت سردسیر بودن محل پروژه تان ، حتما” از واش بتن رزینی استفاده نمایید و همچنین ضمانت استفاده محصول در مناطق سردسیر را از تولید کننده دریافت نمایید.

سنگدانه های به کار رفته در هر قطعه موزاییک باید پر تراکم باشد ، جهت متوجه شدن این موضوع یک قطعه به عنوان نمونه باید از وسط برش خورده و تراکم سنگدانه ها بررسی گردد. هر قدر سنگدانه ها بیشتر و ریزتر باشند ، مقاومت فشاری بالا و مرغوبیت قطعه را نشان می دهد.

عدم ریزش سنگدانه ها نشان از کیفیت خوب ملات قطعه می دهد، در صورت ضربه خوردن و شکسته شدن قطعه نیز، باید سنگدانه ها از قطعه جدا نشوند.همچنین عدم وجود بافت  اسفنجی در ملات قطعه نیز نشان دهنده کیفیت خوب این محصول می باشد .

کلام اخر:

همه ما به دنبال یک خرید ایمن هستیم ، خریدی که علاوه بر تهیه یک محصول با کیفیت و مطمئن، قیمت مناسبی پرداخت نماییم . شرکت هوم استون خود یک تولید کننده با تجربه و حرفه ای می باشد که علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب محصول باکیفیتی ارائه می دهد و شما مشتری گرامی می توانید با خاطری آسوده از این گروه صنعتی خرید نمایید و پروژه خود را تکمیل نمایید.