مزیت موزاییک پلیمری

مزیت موزاییک پلیمری در تنوع طرح و رنگ  و مقاومت آن است.

موزاییک پلیمری، کفپوشی است که به علت جذب آب پایین و تراکم زیاد مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین در برابر سرما و یخ بندان آسیب نمی‌بیند. به همین علت بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

این کفپوش در کف سازی حیاط، سطح پیاده رو‌ها و در هر آب‌وهوایی قابل استفاده می‌باشد.

محصولات پلیمری در ابعاد و همچنین در رنگ‌های سفارشی از سوی مشتریان تولید می‌شود، بنابراین این محصول بسیار کاربردی می‌باشد.

مزیت موزاییک پلیمری

مزیت‌های کفپوش پلیمری بسیار زیاد است به شرطی که از مواد اولیه مناسب استفاده شده باشد. در صورت نادیده گرفتن کیفیت مواد اولیه، محصول پلیمری دچار معایبی می‌شود که در ادامه مطلب به آن می‌پردازیم.

در ترکیب مواد اولیه تشکیل دهنده این کفپوش باید دقت کافی صورت گیرد. یکی از مواد بکار رفته در ساختار این محصول، روان کننده است.

نسبت روان کننده در ترکیب این کفپوش باید مشخص باشد تا از ایجاد حساسیت بین مواد دیگر جلوگیری شود. مورد مهم بعدی میزان ترکیب پودر سنگ در ساخت موزاییک پلیمری است.

چنانچه مقدار پودر سنگ بیش از حد مجاز باشد، کفپوش تولید شده ترد و شکننده می‌شود. موزاییک شکننده مشکلات زیادی در محل نصب ایجاد می‌نمایند، لذا در تهیه این محصول نهایت دقت را داشته باشید.

 

موزاییک پلیمری، کفپوش پلیمری

 

درحقیقت در ساخت و تولید موزاییک پلیمری علاوه بر کیفیت بالای مواد اولیه به دقت بالایی نیز لازم است.

این کفپوش به عنوان یک محصول مقاوم در برابر فشار، سرما و یخ زدگی شناخته شده است. اگر کفپوش خریداری شده به صورت تخصصی و دقیق تولید نشده باشد در نهایت محصولی دست مشتری می‌رسد که کیفیت کافی را ندارد.

در ساخت محصول پلیمری علاوه بر دقت بالا و کیفیت مواد اولیه، شیوه‌ تولید نیز مهم است.

در ساخت این کفپوش روش سنتی پاسخگو نیست و نیاز است تا از روش‌های مدرن و دستگاه‌های جدید استفاده شود. کیفیت پایین مواد اولیه و دقت کم در تولید و همپنین کاربرد نادرست این محصول عواقبی در پی دارد.

کلام آخر

شرکت هوم‌ استون با تهیه مواد اولیه مرغوب و بکارگیری روش‌ها و دستگاه‌های مدرن در تولید کفپوش‌های پلیمری بسیار موفق بوده است.

شما در اجرای پروژه‌های ساخت‌وساز و یا بازسازی خود می‌توانید از مشاوه همکاران ما در این شرکت استفاده نمایید.

کارشناسان هوم ‌استون بهترین و مناسب‌ترین کفپوش پلیمری را با توجه به پروژه‌تان به شما پیشنهاد می‌دهند.